Chcete ušetřit? Pomohou rolety nebo žaluzie.
11.11.2016
Venkovní rolety chrání před zimou
23.12.2016
Zobrazit vše

Zvyšte komfort svého bydlení díky římským roletám

Je až podivuhodné, jak málo stačí k tomu, aby se interiér rozzářil a získal novou tvář. Chce to jen čas, pár dobrých nápadů a pěkné římské rolety. Právě ty totiž patří k unikátnímu typu interiérového stínění. Nejenže skvěle plní svou praktickou funkci, ale zaujmou i svým designem.

Všeobecně se dá říci, že s látkovými roletami se dá v interiéru doslova kouzlit. A s těmi římskými se můžete dostat ještě o kapku výše. Jak vlastně římské rolety vypadají? Jsou charakteristické látkou, která je pomocí výztuží horizontálně rozdělena do stejných pruhů. Při vytahování rolety se pruhy skládají vzhůru pravidelně ve vodorovných pruzích. Ke každému pruhu jsou přišita očka, kterými jsou pro ovládání protaženy tkané šňůrky. Pro výztuže se používají sklolaminátové materiály zaručující vysokou pružnost a odolnost.

Římské rolety jsou unikátní i po stránce technologické. Pruhy sešitých látek se nemačkají, a to díky odpruženým výztužím, které látku drží neustále napnutou. Výhodou římských rolet oproti jiným látkovým systémům je možnost snadno sundat látku, která je uchycena pomocí suchého zipu, a vyprat ji.

Chcete-li zvýšit komfort svého bydlení, s římskými roletami určitě neuděláte chybu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.