venkovní rolety
Kvalitní rolety neslouží jen ke stínění
25.1.2017
Zaměřeno na pruhované rolety
1.3.2017
Zobrazit vše

Vzorová kalkulace ceny venkovních rolet

Za jakou cenu se dají pořídit venkovní rolety?

Jedna z prvních věcí, která zákazníky zajímá, bývá cena. Často přicházejí s otázkou: „Mám úplně normální okna jako všichni, na kolik mě vyjdou venkovní rolety?“

Tak za prvé – nikdo nemá úplně stejná okna. Za druhé – venkovní rolety se vyrábějí přesně na míru podle odborně změřených rozměrů a právě rozměry jsou jedním z parametrů ovlivňujících cenu. Za třetí – na cenu má vliv spousta dalších parametrů, jako je barevné provedení, způsob ovládání, způsob montáže, doprava na místo realizace  atd.

Rozhodli jsme se představit orientační kalkulaci, podle které si můžete udělat obrázek, na kolik takové standardní rolety vyjdou. Náš vybraný zákazník volil ruční ovládání. Jednalo se o dodatečnou montáž na novostavbu, kde se původně s venkovními roletami nepočítalo a chyběla tedy jak příprava pro rolety, tj. nějaký roletový překlad, tak elektroinstalace. Zákazník tedy přijal variantu s pohledovou zkosenou schránkou, kterou není možno zabudovat pod fasádu. Kdyby býval na rolety myslel v rámci projektu nebo stavby, schránka by mohla být ukryta pod fasádou a zrovna tak i postranní vodicí lišty.

Čtyři okna mají velikost zhruba 1,5 x 1,5 m, francouzské okno 1,5 x 2,1m a přední menší okno 0,8 x 1,5 m. Venkovní rolety s ručním ovládáním na tato okna pořídil náš zákazník za 28000 Kč (cena je uvedena bez montáže, dopravy a odpovídající DPH). Kdyby chtěl motorové ovládání, mohl si vybrat z více variant. Ceny jsou opět uvedeny bez montáže, dopravy a DPH.

1) motorové místní ovládání – každá roleta je vybavena samostatným místním ovladačem, bez možnosti centrálního ovládání rolet. Cena 44500 Kč.

2) motorové centrální ovládání – místní ovladače jsou propojeny pomocí systémového kabelu, po kterém jsou předávány povely z centrálního ovladače, a lze je vypnout z centrálního ovládání. Cena 59000 Kč.

3) motorové radiové ovládání – přijímač je umístěn přímo v motoru rolety, vysílač může být místní, centrální nebo dálkový ovladač. Cena 59000 Kč.

Zajímá Vás cenová kalkulace na vaše rozměry oken? Zde si můžete zadat poptávku a kalkulaci obdržíte zdarma a nezávazně na svůj e-mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.