Které venkovní stínění lze používat za každého počasí?
13.4.2017
Jaké žaluzie do interiéru jsou dnes trendy?
16.5.2017
Zobrazit vše

Vyzrajte jednoduše na sluneční paprsky!

Inteligentní ovládání rolet a žaluzií

Skáčete kolem rolet a žaluzií podle toho, jak právě svítí sluníčko? Zatáhnout, vytáhnout, zatáhnout, vytáhnout. Zvláště teď, v dubnovém aprílovém počasí. Chvíli svítí sluníčko, pak se rychle skryje za mraky a sněží. Tak rolety vytáhnete, protože máte doma najednou málo světla a ejhle, ono zase sluníčko vyleze? Nebuďte otrokem svých oken. Jde to jednodušeji.

Skvělým pomocníkem je automatické ovládání nejen rolet, ale veškeré stínicí techniky. Stačí jen jednou stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a je vystaráno.

Potřebujete „inteligentní“ stínění?

Ještě více pohodlí nabízí systémy Tahoma nebo aplikace Connexoon. Rolety nebo žaluzie se samy vytáhnou nebo zatáhnou, přesně podle scénářů, které si předem nastavíte. Jinak v pracovní den, jinak o víkendu, v závislosti na slunečním svitu, zkrátka jak vám nejlépe vyhovuje.

Chcete odjet na dovolenou? Rolety nebo žaluzie se budou chovat, jako byste byli doma. Ráno se vytáhnou, večer samy zatáhnou. Natáčení lamel žaluzií nebo vytahování rolet bude budit dojem, že dům je obýván, a zloději si tak raději nechají zajít chuť.

Stínicí techniku můžete ovládat i pomocí smartphonu a díky chytrým aplikacím budete mít zpětnou vazbu, zda vaše pokyny byly správně provedeny.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.