NALAĎTE SE NA PODZIMNÍ VLNU A POJĎTE S NÁMI ZÚTULNIT VÁŠ DOMOV POMOCÍ INTERIÉROVÉHO STÍNĚNÍ.
11.10.2019
ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ. TO PLATÍ I PRO VENKOVNÍ ROLETY A ŽALUZIE
21.2.2020
Zobrazit vše

V LÉTĚ HORKO, V ZIMĚ ZIMA? STÍNÍCÍ PRVKY OD ALMMY JSOU PROSTĚ PRIMA!

Blíží se zima a vy byste rádi ušetřili náklady za vytápění? Nebo se v létě z vašeho bytu stává sauna a chcete ušetřit za klimatizaci? Tohle všechno vyřeší venkovní rolety společnosti Almma za vás!

 

Zastíní váš byt a tím docílíte následujících výhod:

  • V horkých letních měsících uchrání vaše obydlí před ostrými slunečními paprsky a chrání před přehříváním. Výsledkem jsou ušetřené peníze za klimatizaci a především snesitelná teplota ve Vašem bytě.
  • V zimních měsících naopak díky svým perfektním termoizolačním schopnostem sníží vaše náklady za vytápění a to až o 25%!
  • Ochrání vás před vnějším hlukem a výsledkem bude kvalitnější a spokojenější spánek.
  • Zabrání zvídavým pohledům zvenčí a tím vám zajistí pocit klidu a spokojenosti v přízemí nebo tam, kde jsou blízko protější domy.
  • Rolety plní také funkci bezpečnostní a ochrání tak vaše obydlí před násilným vniknutím zlodějů, což ocení zejména lidé bydlící v přízemí a nižších patrech.

 

Na výběr je mnoho variant a odstínů.

 

INSTALACE ROLET

Rolety pro dodatečnou montáž – FINALM

Instalace venkovních rolet v případě panelových domů je většinou na rám okna, v žádném případě nezasahujeme do fasády. Je to dodatečná montáž a toto řešení je velmi rychlé, elegantní a není zde potřeba žádná stavební příprava.

Podomítkové rolety – TOPALM

Jsou ideálním řešením v případě, že se vaše obydlí nachází ve fázi hrubé stavby, ale je dobré na ně myslet už ve fázi projektu. Po omítnutí není roletová schránka viditelná a docílí se tak nerušenému vzhledu fasády.

Jsme výrobci rolet s dlouholetou tradicí a praxí a rádi vám poradíme. Naši technici k vám rádi přijedou a navrhnou řešení přímo na míru vašim konkrétním potřebám a představám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.