Předokenní rolety pro panelové domy – ochrana nejen před teplem
1.10.2020
Zobrazit vše

Trápí vás nekvalitní spánek? Řešením mohou být venkovní rolety.

Špatný spánek

Kdo z nás někdy nezažil špatnou noc, kdy jsme toho moc nenaspali?

To pravděpodobně už zažil asi každý. Větší problém však může nastat, pokud nás špatný spánek trápí dlouhodobě. Má to vliv samozřejmě nejen na fyzickou výkonnost, ale i psychickou pohodu.

Co tedy s tím, když se vám dlouhodobě špatně spí? Nebo chodíte pracovat na noční směny a o kvalitním spánku se Vám akorát tak zdá a připadáte si často jak po proflámované noci?

Potom tedy zbystřete, máme pro vás řešení!

Calm man sleeping in his bedroom

3 důvody, proč budete díky venkovním roletám lépe spát

Je jasné, že na kvalitu spánku má vliv mnoho rušících faktorů. Pojďme si ukázat, jak se s venkovními roletami zbavíte 3 rušících vlivů, které patří mezi hlavní nepřátele dobrého spánku.

1. Absolutní tma

Věděli jste, že stažením našich venkovních rolet vznikne v prostoru uvnitř absolutní tma? Díky takové tmě vám bude naprosto jedno, jestli je venku den nebo svítí veřejné osvětlení. Také už vás přestane zajímat to, jestli a v kolik hodin přijel autem soused, nebo kdy jde kdo vaší ulicí venčit psa. Prostě budete mít na svůj spánek klid.

2. Zvuková izolace

Máme naměřeno, že venkovní roleta sníží hluk a ruch o 8-10 dB. A to je opravdu hodně. Máme mnoho zkušeností se zákazníky, kteří bydlí u hlavních silnic nebo rušných míst a na venkovní rolety nedají dopustit.

3. Pocit bezpečí a soukromí

Stažená venkovní roleta představuje poměrně velkou překážku pro nevítanou návštěvu. Tento fakt nepochybně přispěje k Vašemu lepšímu spánku. Samozřejmostí je, že přes staženou roletu dovnitř není vidět a tak vás netrápí pohledy zvenčí.

 

Pojďte si vybrat z nabídky venkovních rolet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.