S údržbou žaluzií si vůbec nelamte hlavu
24.8.2016
Jak zkrotit podzimní sluneční paprsky?
3.10.2016

Automatizace domácnosti, ovládání domácnosti na dálku, chytrá domácnost… Člověk se v termínech spojených s “inteligentní domácností 21. století” ztratí dřív, než řekne roleta. Přitom ale nejde o nic složitého, jak dokazují systémy TaHoma® a Connexoon.

TaHomu si můžete představit jako jeden systém, který vám pomůže jednoduše ovládat dům od vjezdové brány přes terasovou markýzu po lampičku na nočním stolku.

TaHoma® je postavená na třech pilířích:

1.    Pohodlí v ovládání všech prvků vaší domácnosti – např. večerní automatické zapnutí tlumeného osvětlení nebo vjezdová brána, která se za vámi sama zavře, jakmile ráno vyrazíte do práce.

2.    Bezpečí a zvýšená ochrana před vloupáním – TaHoma® je doma, i když vy zrovna ne. Sama rozsvítí i zhasne světla a hýbe s žaluziemi, čímž simuluje vaši přítomnost, a je napojená na alarmy, detektory a čidla ve vašem domě, takže máte i na cestách přehled o tom, co se doma děje.

3.    Úspora energie díky senzorům, které ovládají např. stínění podle aktuálních slunečních a teplotních podmínek, a tím pomáhají ušetřit náklady na vytápění.

 

Na to, jak komplexním systémem TaHoma® je, má až neuvěřitelně snadné ovládání. Stačí vám telefon nebo tablet s operačním systémem Android nebo iOS a aplikace, kterou si zdarma stáhnete.

Jestliže TaHoma® vyniká komplexností, Connexoon vás příjemně překvapí svou absolutní srozumitelností a účelností. Connexoon si můžete představit jako systém, se kterým odkudkoli ovládáte tři klíčové prvky své domácnosti:

1.    Přístup k domu

2.    Terasu

3.    Stínění

Co prvek, to aplikace – “krabičku” Connexoon si můžete pořídit s aplikací Access, Terrace nebo Window, přičemž na jednom zařízení můžete mít libovolnou kombinaci dvou aplikací. Aplikaci stačí nainstalovat do chytrého telefonu nebo tabletu a je hotovo! Od té doby máte ovládání své domácnosti doslova na dosah ruky. Jednoduchost v ovládání samozřejmě nejde na úkor sofistikovanosti a funkčnosti Connexoonu. U každé aplikace se můžete těšit na scénáře pro vyvolání oblíbeného nastavení (např. stínění v určitou denní dobu).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.