TaHoma® verzus Connexoon. Čím se liší?
19.9.2016
Rolety nebo žaluzie? A proč ne oboje?
26.10.2016

Věřte, nevěřte, i na podzim nás může sluníčko za oknem pěkně potrápit. I když je venku často zatažená obloha, mrholí, prší, je mlha, zkrátka pochmurná atmosféra, přeci jen si ještě sluneční paprsky dokážou do našeho obydlí cestu najít a někdy i dost intenzivně pozlobit. V takovém případě rozhodně pomůže stínění na oknech. Čím dál větší oblibu si získávají i moderní látkové žaluzie plissé.

Nečekejte až do jara, i na podzim si můžete udělat radost, probudit v sobě tvůrčího ducha a oživit svůj interiér zajímavým doplňkem, který bude zároveň i užitečný. Stačí si jen pohrát s textiliemi a barvami. Vždyť právě podzim v přírodě přináší ty nejkrásnější barvy, tak proč si trochu barevné nálady neužít také doma? Pořiďte svým oknům atraktivní zastínění a uvidíte, že budou vaše pokoje vypadat hned veseleji.

Výhodou skládané žaluzie plissé je nejen obrovský výběr barevných látek, ale také možnost atypických provedení. Hravě tak zastíníte i okna s neobvyklými tvary, jako jsou různé šikminy, trojúhelníky, nesymetrické čtyřúhelníky nebo zaoblené tvary.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.