Aby byl váš domov ještě bezpečnější – Rolety nebo žaluzie? Poradíme Vám!
Strašák jménem jarní úklid
29.3.2016
spánek
Kvalitní rolety prodlouží váš spánek
28.4.2016
Zobrazit vše

Aby byl váš domov ještě bezpečnější

Znáte ten pocit, kdy jste doma sami a běhá vám mráz po zádech z pocitu, že venku někdo obchází a zjišťuje, kudy vniknout dovnitř?


Nebo odjedete na dovolenou anebo prostě jen odejdete do práce. Váš domov se může stát snadným terčem pro zloděje. A to vpodstatě kdykoli. Někteří lapkové se nezaleknou ani toho, že v domě někdo je, a klidně váš domov prošmejdí, zatímco spíte.

Nejzranitelnějším místem domova jsou okna. Jedním z možných způsobů, jak domov ochránit, je opatřit okna mechanickou překážkou, jako jsou např. venkovní rolety.  K dostání jsou i rolety bezpečnostní s atestem, které jsou certifikované akreditovanou zkušebnou. Jsou vyrobené z mnohem odolnějších a pevnějších materiálů než běžné venkovní rolety, včetně lamel z extrudovaného dvoustěnného hliníku a speciálního spojovacího materiálu. Vzhledem k vyšší hmotnosti se bezpečnostní rolety ovládají pouze motorem.

Vedle toho, že bezpečnostní rolety slouží jako překážka a ochrana vašeho majetku, mají spoustu dalších předností jako ostatní venkovní rolety. Tedy ochranu před sluncem, před nepříznivými vlivy počasí, proti venkovnímu hluku i zvědavým pohledům zvenčí. Jsou snadno udržovatelné a pomohou vám uspořit výdaje za teplo i za klimatizaci. Certifikované bezpečnostní rolety jsou vhodným řešením nejen pro zabezpečení obytných domů, ale také obchodů či kanceláří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *