Strašák jménem jarní úklid
29.3.2016
spánek
Kvalitní rolety prodlouží váš spánek
28.4.2016

Znáte ten pocit, kdy jste doma sami a běhá vám mráz po zádech z pocitu, že venku někdo obchází a zjišťuje, kudy vniknout dovnitř?


Nebo odjedete na dovolenou anebo prostě jen odejdete do práce. Váš domov se může stát snadným terčem pro zloděje. A to vpodstatě kdykoli. Někteří lapkové se nezaleknou ani toho, že v domě někdo je, a klidně váš domov prošmejdí, zatímco spíte.

Nejzranitelnějším místem domova jsou okna. Jedním z možných způsobů, jak domov ochránit, je opatřit okna mechanickou překážkou, jako jsou např. venkovní rolety.  K dostání jsou i rolety bezpečnostní s atestem, které jsou certifikované akreditovanou zkušebnou. Jsou vyrobené z mnohem odolnějších a pevnějších materiálů než běžné venkovní rolety, včetně lamel z extrudovaného dvoustěnného hliníku a speciálního spojovacího materiálu. Vzhledem k vyšší hmotnosti se bezpečnostní rolety ovládají pouze motorem.

Vedle toho, že bezpečnostní rolety slouží jako překážka a ochrana vašeho majetku, mají spoustu dalších předností jako ostatní venkovní rolety. Tedy ochranu před sluncem, před nepříznivými vlivy počasí, proti venkovnímu hluku i zvědavým pohledům zvenčí. Jsou snadno udržovatelné a pomohou vám uspořit výdaje za teplo i za klimatizaci. Certifikované bezpečnostní rolety jsou vhodným řešením nejen pro zabezpečení obytných domů, ale také obchodů či kanceláří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.